Miniszlifierki Dremel

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

Grupa narzędzi precyzyjnych 

Najmocniejszy i w najwyższym stopniu rozbudowany rodzaj miniszlifierki Dremel 4000. Innowacją jest wyłącznik obrotów, z elektroniką pozwalającą na maksymalną moc nawet przy małych obrotach. Skuteczny silnik o dużej sprawności pozwoli na wykorzystanie większych tarcz, do cięcia i do szlifowania.

         Najbardziej pewny model mini szlifierki Dremel 3000. Dopracowany przełącznik obrotów wydajny silnik o mocy 130 W, wiele sprzedanych egzemplarzy. Jest co prawda słabszy od typu 4000, ale jeżeli potrzeba coś istotnie niezawodnego to trzeba wybrać Dremel 3000. Tak jak do każdego modelu Dremela, pasują do niego wszelkie przystawki i akcesoria.

Jeden z najstarszych modeli Dremel 200. Od tego się wszystko zaczęło. Model 200, został na jakiś czas cofnięty z sprzedaży, ale chyba cieszył się tak znacznym uznaniem że firma zdecydowała się wprowadzić go na nowo. Niezależnie od tego ma szansę współzawodniczyć z tanimi mini szlifierkami. Wyposażony w silnik 125 W, daję radę w pracach grawerskich i z wałkiem giętkim.