Mini narzędzia Dremel z akumulatorem

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

Najmniejszy z linii akumulatorowych szlifierek Dremel 7700. Zaopatrzony w akumulator niklowo kadmowy o mocy 7,2V. Delikatne, dopracowane urządzenie znajdzie zastosowanie w pracach amatorskich i rzemieślniczych. Służy do grawerowania, czyszczenia i znaczenia z zastosowaniem mniejszych frezów i narzędzi polerskich.

Miniszlifierka Dremel 8000 to nadzwyczaj komfortowe i dopracowane pod każdym calem akumulatorowe mikronarzędzie. Zostało wyposażone bezstopniową regulację prędkości z górnym bardzo wysokim zakresem 35000 obr/min. Dzięki zastosowaniu akumulatora litowo jonowego można nim wykonywać pracę zawsze bez konieczności cyklicznego doładowania. Ponad to akumulator można bez niebezpieczeństwa uszkodzenia doładowywać w dowolnej chwili. Polecany do prac profesjonalnych i amatorskich.

Kolejna mini szlifierka Dremel 8100. Nieznacznie mniejszy silnik niż model 8000, ale także litowo jonowy, z całą pulą korzyści. Szlifierka utrzymuje moc przez długi czas mimo braku ładowania, akumulator można naładować w godzinę. Ponad to Dremel 8100 został zaopatrzony w nakrętkę EZ znacznie usprawniającą zakręcanie i odkręcanie narzędzi. I płynną regulację prędkości.

Najbardziej rozbudowane elektronarzędzie akumulatorowe Dremel 8200. Silny silnik o dużej sprawności, plus akumulator o dużej pojemności z zabezpieczeniem elektronicznym, pozwoli na niezwykle wydajną pracę. Cięcie znacznych grubości lub frezowanie zgrubne nie będzie już stanowiło problemu. Dremel 8200 posiada jedno godzinną ładowarkę, bardzo fajny wyłącznik obrotów i samohamujący silnik.